عوامل موثر بر قیمت پودر نارگیل

قیمت پودر نارگیل این روزها برای اغلب مردم جامعه موضوع مهمی محسوب می شود. در حقیقت افزایش نیاز مردم به پودر نارگیل و نیز بالاتر رفتن آگاهی آن ها از فواید پودر نارگیل باعث استقبال هر چه بیشتر آن ها از این نوع محصول شده است. البته از حق نگذریم این میوه ی سخت پوست طعم بسیار خوبی هم دارد. اضافه کردن پودر نارگیل به هر نوع دسر یا حتی غذا می تواند طعم و عطر بخصوصی به آن بیفزاید.

 

مزیت تولید پودر نارگیل

فلسفه ی خشک کردن نارگیل و نیز تولید پودر نارگیل هم شاید به همین دلیل صورت گرفته باشد. بدین ترتیب که هر زمان از سال که هوس عطر و طعم نارگیل کردید، می توانید به خرید پودر نارگیل بپردازید. قیمت پودر نارگیل هم البته نسبت به خود نارگیل بسیار به صرفه است و می تواند حتی برای کسانی که توان مالی کافی برای خرید خود نارگیل را هم ندارند، بسیار مطلوب واقع شود.

در ضمن تغییر فصل ها و حتی عدم دسترسی بعضی از مردم در شهرهای کشور به نارگیل تازه هم از جمله مزیت های تولید این محصول به حساب می آید.

 

تعیین قیمت پودر نارگیل

حالا که با علت و نیز مزیت های افزایش میزان تولید پودر نارگیل آشنا شدیم، وقت آن است تا در مورد تعیین قیمت آن مواردی را مورد بررسی قرار دهیم. قیمت پودر نارگیل مانند هر نوع محصول و کالای تولیدی در جامعه بر اساس میانگین عوامل متعدد تعیین می شود. بحث قیمت گذاری امری تخصصی است و هر کس به راحتی نمی تواند در این حوزه وارد شود. به همین دلیل هم در هر صنف خاص افرادی مشخص شده اند تا قیمت ها را بر اساس اصول و قواعد استاندارد تعیین نمایند.

اما به طور کلی و بدون در نظر گرفتن أصول و قواعد ذکر شده، می توان عوامل اصلی موثر در تعیین قیمت پودر نارگیل را نام برد. الباقی موارد و انجام حساب و کتاب های ریاضی بر عهده ی متخصصین این حوزه می باشد.

در ادامه این موارد را با هم مورد بحث قرار می دهیم. اگر برای شما هم سوال است که قیمت پودر نارگیل خریداری شده به کمک چه چیزهایی تصویب شده، این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

قیمت پودر نارگیل

کیفیت

قیمت پودر نارگیل مانند اکثر محصولات بر أساس کیفیت آن تعیین می شود. در حقیقت این موضوع امری طبیعی است که هر چه پودر نارگیل درجه کیفی بالاتری داشته باشد، قیمت آن نسبت به مدل های معمولی تر بیشتر خواهد بود. متاسفانه رسیدن رطوبت به پودر نارگیل در برخی از تولیدی ها و یا عدم تهیه ی نارگیل های درجه یک به عنوان ماده اولیه می توانند کیفیت نهایی پودر نارگیل و نیز قیمت آن را تحت تاثیر قرار دهند.

منطقی است که اگر می خواهید عطر و طعم واقعی نارگیل را هم در غذاها، دسرها و یا حتی میان وعده های خود حس کنید، بهتر است تنها به سراغ مدل های باکیفیت پودر نارگیل بروید. به بیان دیگر اگر محصول درجه یک می خواهید باید هزینه بیشتری هم بپردازید.

بسته بندی

از دیگر موارد موثر در قیمت پودر نارگیل می توان به نوع بسته بندی آن اشاره نمود. بسته بندی های جذاب، شکیل و حتی کاربردی تر برای همه ی مشتریان مورد توجه هستند. این که بسته بندی ها استاندارد باشند و مواد شیمیایی در ساخت آن ها بکار گرفته نشده باشد، از اصلی ترین موضوعات مراحل انتهایی تولید این محصولات به حساب می آيد.

البته بسیاری از تولید کننده ها علاوه بر بسته بندی پودر نارگیل های تولید شده در کارخانه یا کارگاه خود، حجم قابل توجهی را هم به صورت فله و در بسته های بزرگتر روانه ی بازار می نمایند. قیمت پودر نارگیل در صورتی که بسته بندی های شکیل تری داشته باشد، بالاتر از بسته بندی های معمولی و ساده خواهد بود. ایمن بودن بسته بندی ها در حوزه ی محصولات خوراکی از اهمیت بالاتری برخوردار است. به همین دلیل هم همیشه توصیه می شود خریداران همیشه به سلامت بسته بندی ها توجه کامل داشته باشند. چرا که در غیر این صورت ممکن است عوامل بیماری زا و انواع میکروب ها به درون پودر نارگیل یا دیگر مواد خوراکی وارد شود.

برند تولید کننده

موضوع برند سازی و شخصی سازی تولیدات یک شرکت یا کارخانه موارد خاص مربوط به خود را همیشه به همراه دارد. هر نوع برند به تبع استفاده از مدل خاصی از مواد اولیه(نارگیل) با قیمت متفاوت، می تواند قیمت پودر نارگیل را هم به گونه ای برگزیند که باعث ضرر رسیدن به کسب و کار خود نیز نشود.

این موضوع را همیشه از می توان از مردم شنید که فلان برند تولید کننده پودر نارگیل تنها به دلیل اعتبار بیشتر و شناخت بالاتر بین آحاد جامعه، قیمت پودر نارگیل را افزایش داده است.

می توان گفت این موضوع تا حدی درست است اما در کنار آن باید این را هم در نظر گرفت که مراکز با اعتبار بیشتر از دستگاه های پیشرفته تری استفاده می نمایند و بنابراین هزینه ی تولید در آن ها بالاتر از شرکت های معمولی تر است.

 

مزیت های خرید پودر نارگیل فله

مراکزی مانند شیرینی فروشی ها، رستوران ها و حتی کسانی که استفاده ی زیادی از پودر نارگیل در منزل خود دارند، بهتر است تا این محصول را به شکل فله تهیه نمایند. تهیه به شکل فله می تواند پودر نارگیل را تا حدی مناسب تر سازد. در ضمن برای مدت زمان بیشتری نیاز به خرید مجدد نخواهید داشت.

بهترین قیمت پودر نارگیل

برای یافتن بهترین پودر نارگیل بهتر است به سراغ فروشگاه ها و مراکزی بروید که به طور مستقیم با تولید کننده ها در ارتباط هستند. این امر باعث می شود که هم واسطه ها کاهش یابند و هم روند خرید را برای شما آسان تر خواهند کرد. چرا که اکثر محصولات در مدل ها و بسته بندی های متنوع در اینگونه فروشگاه ها موجود هستند. یعنی تنوع زیادی پیش روی شما به عنوان مشتری فراهم خواهد بود. در ضمن شایان ذکر است که کم شدن تعداد واسطه ها کمتر شدن قیمت نهایی پودر نارگیل را هم در پی خواهد داشت. چرا که به صورت کاملا مستقیم کالا از تولید کننده اصلی تهیه شده است.

تجارت کیمیای پیر نیا

 

توسط |1399/11/26 21:19:40فوریه 14th, 2021|مقالات|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه

تماس