هر کیلو کنجد چقدر روغن دارد ؟

بسیاری از تولیدکنندگانی که تولید روغن کنجد را بر عهده دارند برایشان اهمیت بسیار زیادی دارد که متوجه شوند هر کیلو کنجد چه میزان روغن دارد. سال های زیادی است که تولید مواد غذایی به یکی از مهمترین صنایع تبدیل شده که سود زیادی به افراد ارائه می دهد. در واقع باید بدانید یکی از نیازهای اصلی بشر مواد غذایی می باشد و چه بهتر که هر یک از مواد غذایی مورد استفاده سالم بوده و مزیت ها و خواص زیادی داشته باشد. روغن کنجد یکی از مهمترین مواد غذایی می باشد که سالم است و افراد از این روغن برای طبخ غذاهای خود استفاده می کنند.

اگر شما به عنوان خریدار کنجدهای روغن گیری،  اطلاعات لازم و کافی در مورد اینکه هر کیلو کنجد چقدر روغن می دهد داشته باشید می توانید حجم درخواستی خود را سفارش دهید. شرکت تجارت کیمیای پیرنیا حجم زیادی از کنجدهای روغن گیری را از کشور پاکستان و افغانستان وارد می کند و به مشتریان خود ارائه می دهد. این شرکت می تواند هر مقداری که شما از کنجدهای روغن گیری را نیاز دارید آماده سازد و تحویل شما دهد. شما باید تنها به موارد بسیار زیادی دقت داشته باشید تا متوجه شوید که هر یک کیلو کنجد خریداری شده تان چه مقدار روغن می دهد. برخی از اصلی ترین و مهمترین مواردی که روی این مسئله نقش دارد را در ادامه بیان می کنیم.

 

اطلاعاتی در مورد اینکه هر کیلو کنجد چقدر روغن دارد ؟

شما برای اینکه بدانید هر کیلو کنجد چقدر روغن دارد باید به برخی از فاکتورها دقت زیادی داشته باشید. تفاوتی که در دانه های کنجد وجود دارد یکی از مهمترین مواردی است که باید به خوبی آن را در نظر داشته باشید. به طور معمول هر یک کیلو کنجد حدود 400 گرم روغن ارائه می دهد. ولی باید بدانید که دستگاه روغن گیری و نوع کنجد روی کم و زیاد شدن این اندازه نقش مهمی بر عهده دارند. برخی از مهمترین عواملی که  تاثیر زیادی روی روغن دهی هر یک کیلو کنجد دارد و شما باید با آن آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از :

  1. نوع کنجد :

کنجدهای روغن گیری متنوع می باشند و هر یک از آنها ویژگی های زیادی دارند که شما باید به خوبی با آنها آشنایی داشته باشید. بهترین کنجدهایی که برای روغن گیری مورد استفاده قرار می گیرد آن دسته از کنجدهایی است که مخصوص کشور پاکستان می باشند. دانه های آن به رنگ خاکستری می باشد و هر یک دانه آن حجم قابل توجهی روغن می دهد. شما به عنوان تولید کننده روغن کنجد باید به خوبی در ابتدای خرید کنجد به نوع آن دقت زیادی داشته باشید. در این صورت می توانید بهترین نمونه آنها را خریداری کنید و در صنعت روغن گیری از آن استفاده کنید. در صورتی که شما فعالیت اصلی تان در زمینه روغن گیری کنجد می باشد بهتر است با مشاوران و کارشناسان شرکت تجارت کیمیای پیرنیا مشورت کنید تا آنها بهترین کنجد روغن گیری را به شما معرفی کرده و از آن استفاده کنید.

هر کیلو کنجد

  1. دستگاه روغن گیری کنجد :

تعداد دستگاه هایی که برای روغن گیری هر کیلو کنجد مورد استفاده قرار می گیرد متنوع می باشد. در واقع شما باید بدانید مانند بسیاری از مشاغل دیگر که در آنها تقلب وجود دارد برای تولید این دستگاه ها هم ایراداتی وجود دارد و اشتباهاتی را انجام می دهند. در صورتی که این دستگاه ها را با استفاده از روش های اصولی طراحی نکنند امکان دارد که روغن ارگانیک تولید نشوند. به همین دلیل شما باید به خوبی دستگاهی را که می خواهید مورد استفاده قرار دهید را از هر نظر بررسی کنید تا کیفیت لازم را داشته باشید. اینکه شما از کارگاه های معتبری درخواست خرید و روغن گیری کنجد را داشته باشید اهمیت بسیار زیادی دارد.

برخی از افراد هستند که کنجدها را ساعت ها قبل خیس می کنند و سپس روغن آنها را می گیرند. در این مواقع شما باید به خوبی بدانید که روغن به دست آمده از کنجد کیفیت لازم را ندارد و بلکه مواد مضر زیادی درون آن وجود دارد. کارگاه و شرکت تجارت کیمیای پیرنیا کنجدهای وارداتی را با بهترین دستگاه ها روغن گیری می کند و به مشتریان خود تحویل می دهد. کیفیت روغن کنجد یکی از مهمترین نکاتی است که تولیدکنندگان روغن کنجد به آن اهمیت بسیار زیادی می دهند.

برای خرید هر کیلو کنجد روغن گیری باید به کجا مراجعه کنیم ؟

برای خریداری هر کیلو کنجد باید به شرکت هایی که کنجدهای وارداتی را وارد می کنند مراجعه کنید. اینکه کنجدهای وارداتی شرکت ها کیفیت داشته باشد بسیار مهم است و شما باید به خوبی آن را در نظر داشته باشید. برخی از کنجدها هستند که امکان دارد کیفیت زیادی نداشته باشند و شما آنها را نباید خریداری کنید. باید دانه های کنجد کیفیت مطلبی برای روغن گیری داشته باشند تا شما بتوانید با خیال راحت آنها را خریداری کنید و برای تولید روغن از آنها استفاده کنید. دقت داشته باشید که زمان خریداری باید به معتبر بودن شرکت وارداتی توجه داشته باشید.

شرکت تجارت کیمیای پیرنیا حجم زیادی از کنجدهای وارداتی را برای روغن گیری وارد کشور می کند و شما می توانید از این شرکت حجم درخواستی کنجد خود را خریداری کنید. زمان خریداری کنجدهای وارداتی بهتر است به خوبی میزان و حجم آن را بر اساس روغنی که می خواهید از آن دریافت کنید تعیین نمایید. در این صورت قادر خواهید بود که خرید هوشمندانه ای داشته باشید. کارشناسان شرکت به خوبی می توانند شما را در زمینه خرید کنجدهای روغن گیری راهنمایی کنند تا بهترین نمونه را خریداری کنید.

هر کیلو کنجد

کلام آخر :

شرکت تجارت کیمیای پیرنیا اطلاعات کافی در مورد اینکه هر کیلو کنجد چقدر روغن می دهد را به شما ارائه خواهد داد. برای خرید کنجدهای روغن گیری شما می توانید از طریق قسمت تماس با ما با کارشناسان مشورت کنید تا به شما راهنمایی های لازم را ارائه دهند. شما قادر خواهید بود که به صورت اینترنتی سفارش خود را ارائه دهید تا در کمترین زمان سفارش شما را آماده کرده و تحویلتان دهند.

توسط |1399/11/13 14:42:27فوریه 1st, 2021|مقالات|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه

تماس